Pasirinkta prekė

BAMBOU HUILE

Teikiantis energijos, priešstresinis, lėtinantis senėjimo procesą, palaikantis odos drėgmę aliejus kūno masažui ir hidroterapijai

APRAŠYMAS:

Vonios ir masažinis aliejus, skirtas kūno energijos balansavimui ir dinamizavimui. Jis gali būti tepamas tiesiai ant odos masažo metu ar naudojamas su autentiškomis SALIN de BIOSEL bambuko lazdelėmis, arba maudantis vonioje. Jis sudarytas iš natūraliu pagrindu pagamintų ryžių bei saldžiojo migdolo aliejų ir papildytas rinktiniais Yin ir Yang biologiniais bambuko ekstraktais tam, kad užtikrinti efektyvų priešstresinį ir senėjimo procesą lėtinantį poveikį.

NAUDOJIMAS:

Masažas: tepkite Bambou Huile tiesiai ant odos vieną ar kelis kartus per dieną, atlikdami lengvą masažą sukamaisiais judesiais; nenuplaukite.

Masažas su bambuko lazdele: pasirinkite bambuko lazdelę priklausomai nuo kūno dalies, kuriai atliksite masažą. Tepkite Bambou Huile tiesiai ant odos, tuomet ištepkite lazdelę tuo pačiu aliejumi ir naudokite ją, atlikdami masažą, judėdami išilgai raumenų skaidulų. Nenuplaukite.

Hidroterapija ir balneoterapija: vieną ar kelis kartus per savaitę, įsipilkite pakankamą kiekį Bambou Huile į vonią, kurios vandens temperatūra 38 °C. Optimalus atskiedimas išgaunamas tuomet, kai vanduo atrodo kaip pienas po to, kai įpilate aliejaus. Pasinerkite į vonią 20 minučių, kad aliejus susigertų į odą ir pradėtų gaminti naują kūno energiją. Po vonios užsitepkite Bambou Lait; nenuplaukite.

REZULTATAS:

Dingsta įtampa, atkuriamas malonus atsipalaidavimo jausmas ir kūno bei sielos ramybė. Kūnas atgauna tonusą; atgaivinta oda atrodo labiau švytinti. Glotni, šilkinė, puikiai sudrėkinta oda atgauna elastingumą ir švelnumą.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedas: Baltoji vandens lelija

Lapai: Bambukas

Žievė: Bambukas

Šaknis: Garždenis

„Salin de Biosel“ bendrovės įkūrėjas prancūzas Christiano Colotte. Prekių ženklą „Salin de Biosel“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: Yin arba Yang. Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų: jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas Yin, jei iš lapų ir žiedų – Yang. Salin de Biosel kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai pritaikyti procedūrą ir produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ir metų laikus. Kiekvienam odos tipui egzistuoja tinkami oligoelementai, vitaminai, aktyvatoriai iš „Beauté à la Carte“ paletės, o kiekvienai odos problemai - tinkama šių produktų formulė. Profesionalas kliento akivaizdoje, naudodamas parinktos formulės lašelius, paruošia personalizuotą atitinkantį problemą produktą, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą. Nepriekaištinga produktų sudėtis ir filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų (GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų (parabenų: methyl-, propyl-, butyl, ethyl-), propileno glikolio, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių dažomųjų medžiagų ir pan. Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.biosel.com

Aparatai
Kosmetika veidui
Kosmetika kūnui
Profesionalams

Aparatai

QUANTA 8

Aparatas, skirtas veidui ir kūnui, kuris neinvaziniu būdu skleidžia fotobiomoduliacinę šviesos energiją. Šią energiją sudaro šviesos diodai ir lazeris.

Detaliau

Kosmetika veidui

LAIT DE PURETÉ

Ypatingą komforto pojūtį suteikiantis valomasis pienelis.

APRAŠYMAS:

Pienelis, pašalinantis makiažą ir švelniai valantis veido, akių kontūrų, kaklo ir dekoltė odą.

POVEIKIS:

Švariai valo visų tipų odą ir, dėl sudėtyje esančių ryžių sėlenų, saugo ją bei garantuoja natūralų jos lygumą. Atstato odos pH rūgštingumą.

NAUDOJIMAS:

Ryte ir/ar vakare užtepkite ant odos ir švelniai pamasažuokite sukamaisiais judesiais. Nuvalę makiažą vatos padeliu, kruopščiai nuplaukite odą vandeniu ir nuvalykite Eau de Pureté toniku.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI:

Ryžių sėlenų ekstraktas

Vitaminas E

Vitaminas C

BIOSEQUENTIELLE formulė

Žiedas: Agurkas

Lapai: Vaistinė svilarožė

Žievė: Jūros pušis

Šaknis: Varnalėša

PAKUOTĖ:

200 ml buteliukas.

EAU DE PURETÉ

Bealkoholinis tonizuojamasis losjonas.

APRAŠYMAS:

Losjonas drėkinantis veido, akių kontūro, kaklo ir dekoltė odą, atstato jos energetinį balansą.

POVEIKIS:

Tonizuoja ir gaivina visų tipų odą, atstato mineralinių medžiagų, kurių oda neteko dienos metu, balansą; pagerina osmosinę apykaitą, kuri drėkina paviršinius odos sluoksnius.

NAUDOJIMAS:

Ryte ir/ar vakare, nuvaliusios odą Lait de Pureté pieneliu, valomaisiais judesiais nuvalykite odą Eau de Pureté tonizuojamuoju losjonu sudrėkintu vatos padeliu.

BIOSEQUENTIELLE formulė:

Žiedas: Agurkas

Lapai: Varnalėša

Žievė: Chininmedis

Šaknis: Jūrinis dirvenis

PAKUOTĖ:

200 ml buteliukas.

NUTRIANS

Kaklo ir dekoltė sričiai skirtas kremas su ryžių pienu.

APRAŠYMAS:

Veido, kaklo ir dekoltė sričiai skirtas kremas su ryžių pieneliu ir medumi. Maitina gyvybingumo netekusią odą, atkuria jautrios, sudirgusios odos balansą, atstato ir stiprina odos natūralias apsaugines funkcijas.

NAUDOJIMAS:

Vakare ir/arba ryte tepkite veido, kaklo ir dekoltė srities odą, atlikdami lengvą Biosel masažą; nenuplaukite. Jeigu norite išgauti tikslingesnį efektą, rekomenduojame personalizuoti pagal Beauté à la carte lentelę, pritaikius ją savo asmeniniams poreikiams.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Laukinė našlaitė

Lapai: Alijošius

Žievė: Laukinis lazdynas

Šaknis: Ežiuolė

PAKUOTĖ:

50 ml indelis.

SOURCE YIN

Energetinis serumas veido, kaklo ir krūtinės odai.

APRAŠYMAS:

Mažina Yang energijos sukeltus paraudimus, ramina hiperjautrumą, gydo odos paviršiaus trūkumus. Saugo odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Yin energija stangrina odos skaidulas.

NAUDOJIMAS:

Kasdien ryte ir/ar vakare, tepkite kaklo, dekoltė ir veido odą, prieš tai ją nuvalę valomuoju pieneliu ir toniku, tačiau PRIEŠ tepdami kremą. Priemonę tepkite masažuodami sukamaisiais judesiais, kol ji visiškai įsigers.

Ressource Yin galima tepti vakare, o Ressource Yang – ryte, siekiant ypatingo odos gydomojo proceso, grąžinančio odai energetinį balansą ir gyvybingumą.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: AGUONA

Lapai: UOSIS

Žievė: GUOBA

Šaknis: ŽENŠENIS

PAKUOTĖ:

30 ml indelis.

SOURCE YANG

Energetinis serumas veido, kaklo ir dekoltė odai.

APRAŠYMAS:

Valo odą ir stiprina jos ekosistemą, gydo odos defektus, atsiradusius dėl porų užsikimšimo, grąžina odai gyvybingumą. Pasižymi antioksidaciniu poveikiu bei turi saulės filtrus; šio dvejopo poveikio dėka oda ilgam atgauna skaistumą, o tuo pat metu ji yra apsaugota nuo žalingo aplinkos poveikio – saulės spindulių ir teršalų.

NAUDOJIMAS:

Kasdien ryte ir/ar vakare tepkite kaklo, dekoltė ir veido odą, prieš tai ją nuvalę valomuoju pieneliu ir tonizuojamuoju losjonu, tačiau PRIEŠ tepdami kremą. Priemonę tepkite masažuodami sukamaisiais judesiais, kol ji visiškai įsigers.

Ressource Yin galima tepti vakare, o Ressource Yang – ryte, siekiant ypatingo odos gydomojo proceso, grąžinančio odai energetinį balansą ir gyvybingumą.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Geltonžiedis barkūnas

Lapai: Amalas

Žievė: Laukinis lazdynas

Šaknis: Teksasinė akacija

PAKUOTĖ:

3O ml indelis.

BIO ENERGISANTE CRÉME

Energijos ir gyvybingumo suteikiantis kremas veido, kaklo ir dekoltė odai.

APRAŠYMAS:

Suteikia energijos 5 odos funkcijoms, mažina nuovargio žymes, skatina ląstelių regeneraciją, gerina drenažą, stangrina audinį, stiprina odos natūralias apsaugines funkcijas.

NAUDOJIMAS:

Vakare ir/arba ryte tepkite kremu veido, kaklo ir dekoltė odą, atlikdamI lengvą Biosel masažą, nenuplaukite. Siekdami tikslingesnio energetinio poveikio, prieš tepdami odą Bio Energisante Créme kremu, ją dar patepkite Ressource Yin arba Ressource Yang serumu, kad kremas galėtų įsiskverbti į giliausius odos sluoksnius.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Levanda

Lapai: Vandens mėta

Žievė: Baltasis Gluosnis

Šaknis: Ženšenis.

PAKUOTĖ:

50 ml indelis.

LUMINANS

Kremas kasdienei jautrios ir paraudusios veido, kaklo ir dekoltė odos priežiūrai.

APRAŠYMAS:

Grąžina balansą odai, kenčiančiai dėl Yang energijos pertekliaus. Oda vėl tampa tolygiai skaisti. Priemonė sumažina hiperjautrumą, atsiradusį dėl paplitusių odos paraudimų. Ji taip pat apsaugo odą ir stiprina natūralias jos apsaugines funkcijas.

NAUDOJIMAS:

Vakare ir/arba ryte, atlikdami lengvą Biosel masažą, kremu tepkite veido, kaklo ir dekoltė odą, nenuplaukite. Siekdami intensyvesnio balansuojamojo poveikio, pirmiausia odą patepkite Ressource Yin arba Ressource Yang energijos reguliuojamaisiais serumais. Leiskite jiems įsigerti ir tuomet patepkite Luminans kremu.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Barkūnas

Lapai ir vaisiai: Vynuogės

Žievė: Paprastasis kaštonas

Šaknis: Vaistinė svilarožė

PAKUOTĖ:

200 ml indelis.

OLIGO HYDRATIVE

Drėkinamasis, skaistinamasis kremas veido, kaklo ir dekoltė srities odai.

APRAŠYMAS:

Drėkinamasis, šviesinamasis, antioksidacinis kremas, saugantis nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio, padedantis naikinti pigmentines dėmeles ir skaistinantis odą. Tinka visų tipų odai, patiriančiai įtemptą kasdienio gyvenimo ritmą, nuolat veikiamai saulės spindulių, pajutusiai neigiamą temperatūros pokyčių bei sausinantį oro kondicionierių, centrinio šildymo poveikį.

NAUDOJIMAS:

Vakare ir/arba ryte tepkite veido, kaklo ir dekoltė srities odą, atlikdami lengvą Biosel masažą, nenuplaukite. Jeigu norite išgauti tikslingesnį drėkinamąjį arba skaistinamąjį efektą, keletą kartų per savaitę odą palepinkite Hydr‘Actif Masque kauke, pagal Beauté à la carte lentelę ją pritaikę savo asmeniniams poreikiams. Kaukę palaikykite 10 min., nuplaukite ir odą patepkite Oligo Hydrative kremu.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Agurkas

Lapai: Alijošius

Žievė: Bambukas

Šaknis: Ženšenis

PAKUOTĖ:

50 ml indelis.

RÉGÉNÉRANS YIN-YANG

Yin-Yang energijų pusiausvyrą atstatanti priemonė.

APRAŠYMAS:

Ypač aktyvi emulsijos pavidalo kreminė kaukė, kurios sudėtyje yra ramunėlių ir citrinų ekstraktų. Skirta profesionaliai odos priežiūrai tais atvejais, kai odoje susidaro energijos perteklius.

POVEIKIS:

Sumažina paraudimus bei minkština ir švelnina odą, gydo spuogų sukeltus odos defektus, skatina randų gijimą, grąžina odai gaivumą ir komforto pojūtį.

NAUDOJIMAS:

Storu sluoksniu užtepkite priemonę ant odos vieną arba sumaišytą su Beauté à la Carte spec. formule, arba su Hydr‘Actif Masque kauke. Po 15-20 minučių, reikalingų energetinio balanso atstatymui, kaukę kruopščiai nuplaukite vandeniu.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Romos ramunėlės (Taurioji didramunė)

Lapai: Citrina

Žievė: Bambukas

Šaknis: Varnalėša

PAKUOTĖ:

200 ml indelis.

HYDR‘ACTIF MASQUE

Valo odą, suteikia energijos ir gyvybingo

APRAŠYMAS:

Gelio pavidalo kaukė, pagaminta su raminamąjį ir gaivinamąjį poveikį turinčių augalų ekstraktais, akimirksniu „patempia“ veido, kaklo ir dekoltė odą.

POVEIKIS:

Sumažina paraudimus ir sudirgimus; akimirksniu pastebimai sustangrina odą; pašalina stresą; gydo pažeistą odą; sumažina spuogus, alergiją ar odos hiperjautrumą; pagerina odos skaidulų tonusą; šalina toksinus ir regeneruoja (atkuria) odos audinį.

NAUDOJIMAS:

Kiekvieną dieną, ryte arba vakare užtepkite sluoksnį produkto ant nuvalytos odos. Po 10min nuplaukite su vandeniu.

BIOSEQUENTIELLE formulė:

Lapai: Amalas

Lapai: Salotos

Šaknis: Didysis debesylas

Šaknis: Varnalėša

PKUOTĖ:

100 ml indelis

SYNESSENCE CRÉME

Maitinamasis,jauninamasis, stangrinantis ir „patempiantis“ veido, kaklo ir dekoltė odą,kremas

APRAŠYMAS:

Intensyviai maitinantis bei kovojantis su odos senėjimu kremas, pagamintas iš 3 skirtingų natūralių antioksidantinių kompleksų ir skirtas veido, kaklo ir krūtinės odai. Dėl stangrinamojo kremo poveikio juntamas malonus, tonizuojamasis poveikis. Kremas turi saulės filtrus, kurie išlaiko odą sveiką ir gyvybingą. Rezultatas – iš karto atsiradęs jaunos odos pojūtis.

ENERGETINIS POVEIKIS:

Jang energijos dėka, priemonė aktyviai kovoja su neigiamu In energijos poveikiu, dėl kurio oda sensta ir atsiranda raukšlės. Priemonėje esantis iš Echinacea šaknies išgautas ingredientas „pažadina“ Jang energiją, o ąžuolo žievės ingredientas valo ir suaktyvina energijos srautus.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Darželinis šlamutis

Lapai: Trispalvė našlaitė

Žievė: Ąžuolas

Šaknis: Ežiuolė

PAKUOTĖ:

50ml. indelis

SYNESSENCE YEUX

Itin stipriu maitinamuoju ir stangrinamuoju poveikiu pasižymintis kremas, skaistinantis akių zonos odą.

APRAŠYMAS:

Unikali, itin veiksmingai maitinanti ir stangrinanti paakių odą priemonė. Intensyviai tonizuoja odos paviršinį sluoksnį, lygina raukšles ir skaistina šios itin jautrios zonos odą. Priemonė minkština, ramina ir apsaugo paakių zonos odą, kovoja su jau esančiomis raukšlėmis ir padeda apsisaugoti nuo naujų atsiradimo, sumažina paakių paburkimą, šviesina patamsėjusius paakius ir saugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Dėl intensyvaus maitinamojo Synessence Yeux poveikio paakių oda atrodo jaunesnė.

ENERGETINIS POVEIKIS:

Jang energijos dėka, ši priemonė dinamiškai atkuria odos audinį ir palaipsniui sumažina raukšles. Ji taip pat pašalina paburkimus,tamsius ratilus ir užsistovėjusią In energiją, kuri yra paakių maišelių atsiradimo priežastis. Paakių oda iš karto atrodo jaunesnė ir ima švytėti.

BIOSEQUENTIELLE FORMULĖ:

Žiedas: Darželinis šlamutis.

Lapai: Alijošius

Žievė: Laukinis lazdynas

Šaknis: Ženšenis

PAKUOTĖ:

15 ml indelis.

BIO AGE SÉRUM

Ryškumas, tvirtumas, prieš senėjimą

APRAŠYMAS

Atjauninantis, pilnas grožio energijos serumas, sudarytas iš augalų, parinktų Bioséquentielle formulės principu. Ramina sudirgusią odą, stabdydamas odos ląstelių senėjimo procesus. Inovatyvūs, tonizuojantys ir prieš senėjimą veikiantys komponentai, su biotechnologijos pagalba gauta Hyalurono rūgštimi, suteikia intensyvų , mažinantį raukšles poveikį. Natūralus anti-oksidantas turi neįtikėtinai ryškų efektą: nuramina įtampą ir suformuoja tvirtus veido, kaklo ir dekolte kontūrus. Sumažina amžiaus ir mimikos raukšles, suteikia naują,ovalesnę veido formą. Oda atrodo daug jaunesnė.

NAUDOJIMAS

Rytą ir vakarą po to, kai veidas nuvalomas Lait de Pureté ir Eau de Pureté priemonėmis užtepkite ant veido, kaklo ir krūtinės Bio Age Sérum; švelniai masažuokite kol susigers; nenuplaudami užtepkite ant tų pačių vietų Bio Age Crème; neplaukite.

Keletą kartų per savaitę užtepkite ant veido, kaklo ar krūtinės ploną sluoksnį Bio Age Masque; palikite 5 minutėms, tada pamasažuokite kol visiškai susigers. Nenuplaukite.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedai: Vaistinė ramunė

Lapai: Tikrasis alavijas

Žievė: Baltasis gluosnis

Šaknys: Blyškusis vilkdalgis

PAKUOTĖ:

30ml. indelis

BIO AGE CRÈME

Stabdantis senėjimą, maitinamasis, ryškinantis veido odą kremas

APRAŠYMAS

Intensyvaus poveikio,jauninantis kremas veidui, kaklui ir dekolte. Biologinė formulė nuima odos įtampą ir stresą, pasižymi raminamuoju poveikiu ir regeneruojančiomis savybėmis. Dumblių ir Avokado ekstraktas, turtingas Omega 5 rugščių, stimuliuoja ląstelių aprūpinimą deguonimi taip atgaivindamas, padailindamas odą ir suteikdamas jai šilko švelnumo efektą. Nauji intensyvaus drėkinimo komponentai, gauti iš suderintų augalų ir naturaliai išgauta Hialurono rūgštis, matomai išlygina raukšles, jas užpildo, atstato viso veido jaunatviškumą ir pagerina odos išvaizdą, tiesiog po pirmo panaudojimo. Mikrokristalų ir vitamino C derinys suteikia išskirtinį spindesį ir veidas atgauna jaunatvišką ir spinduliuojančią išvaizdą.

NAUDOJIMAS

Rytą ir vakarą po to, kai veidas nuvalomas Lait de Pureté ir Eau de Pureté priemonėmis, užtepkite ant veido, kaklo ir krūtinės Bio Age Sérum, švelniai masažuokite kol susigers ir ant tų pačių vietų nenuplaudami užtepkite Bio Age Crème.

Keletą kartų per savaitę užtepkite ant veido, kaklo ar krūtinės ploną sluoksnį Bio Age Masque; palikite apie 5 minutes, tada masažuokite kol visiškai susigers.Nenuplaukite.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedai: Vaistinė Ramunė

Lapai: Tikrasis alavijas

Žievė: Baltasis gluosnis

Šaknys: Blyškusis Vilkdalgis

PAKUOTĖ:

50 ml indelis

BIO AGE MASQUE

Maitinamoji kaukė prieš senėjimą

APRAŠYMAS

Kremas -kaukė pasižymi ypač stipriu maitinamuoju efektu, jauninanti, veikianti prieš veido, kaklo ir dekoltė raukšles. Jos biologinė formulė sumažina įtampą ir odos stresą, stimuliuoja audinių regeneraciją ir mažina išsausėjimą, taip pat giliai ir rūpestingai maitina odą. Efektyviai suriša laisvuosius radikalus ir stimuliuoja kolageno skaidulas, kad oda taptų minkšta, elestinga ir švytinti.

NAUDOJIMAS

Rytą ir vakarą po to, kai veidas nuvalomas Lait de Pureté ir Eau de Pureté priemonėmis, užtepkite ant veido, kaklo ir krūtinės Bio Age Sérum; švelniai pamasažuokite kol susigers. Nenuplaudami uždėkite ant tų pačių vietų Bio Age Crème; neplaukite.

Keletą kartų per savaitę užtepkite ant veido, kaklo ar krūtinės ploną sluoksnį Bio Age Masque; palikite apie 5 minutes, tada pamasažuokite kol visiškai susigers. Nenuplaukite.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedai:Paprastoji kraujažolė

Lapai:Žemuoginis arbutas

Žievė:Paprastasis kaštonas

Šaknys:Saldišaknė

PAKUOTĖ:

100 ml indelis

ECO PURE SÉRUM

Eco pure serumas,kuris subalansuoja lipidus ir detoksikuoja

APRAŠYMAS:

Serumas, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra islandiška kerpė, skirtas lipidų pusiausvyrai atstatyti ir suteikti odai matinį atspalvį. Kovoja su paraudimais ir šalina nemalonius pojūčius esant odos šerpetojimui.Sumažina lipidų perteklių, pašalina toksinus, susiaurina poras ir šalina odos blizgesį. Oda tampa švari, atstatomas odos švytėjimas,subalansuojama odos ekosistema.

NAUDOJIMAS:

Ryte ir vakare po odos nuvalymo su Lait de Pureté и Eau de Pureté, užtepti ant veido, kaklo ir dekolte nedidelį serumo kiekį ir masažiniais judesiais švelniai paskirstyti kol serumas pilnai susigers. Po to užtepti Eco Pure Crème. Nenuplauti.

BIOSEQUENTIELLE formulė:

Žiedai: Lavanda

Lapai: Savojos kopūstas

Žievė: Islandiška kerpė

Šaknys: Varnalėša

PAKUOTĖ:

30ml

ECO PURE EAU

Tonikas su hialuronu

APRAŠYMAS:

Raminamasis, valomasis ir drėkinamasis tonikas. Sumažina odos tempimo pojūtį, paraudimus. Tai atlieka harmoninga augalų sąveika Biosequentielle: ženšenio šaknis, lavandų žiedai.

Tonikas užtikrina odos švaros pojūtį dėka drenuojamųjų ir regeneruojamųjų mikroelementų ir Negyvosios jūros druskų savybių. Hialuronas intensyviai gydo mikro įtrūkimus ir puikiai drėkina odą. Odos ekosistema tampa tvirtesnė ir palaiko efektyvią odos apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio. Oda įgauna sveiką atspalvį ir gaivą.

NAUDOJIMAS:

Ryte ir vakare nuvalyti odą su Lait de Pureté, papurkšti toniką,lengvais judesiais pamasažuoti, nenuplauti. Toniką rekomenduojama papurkšti ir dienos metu.Taip oda geriau apsaugoma nuo užterštumo.

BIOSEQUENTIELLE formulė:

Žiedai: Lavanda

Lapai: Mėta

Žievė: Bambukas

Šaknis: Ženšenis

PAKUOTĖ:

125 ml

ECO PURE СRÉME

Kremas odos ekosistemai atstatyti

APRAŠYMAS:

Kremas su lavanda ir savojos kopūstu skirtas pašalinti toksinus ir išvalyti odą. Juodgrūdės sėklos ir moliūgas šalina laisvuosius radikalus. Cinamonas ir varnalėša šviesina pigmentines dėmes, minkština odą. Taurūs oligoelementai, šiuo atveju auksas, slopina jautrumą, lygina odos reljefą. Oda išvaloma nuo toksinų,sustiprėja odos ekosistema.

NAUDOJIMAS:

Ryte ir vakare po odos nuvalymo su Lait de Pureté ir Eau de Pureté,užtepti ant veido, kaklo ir dekolte Eco Pure serumą, lengvai įmasažuoti kol susigers. Po to užtepti nedidelį kiekį Eco Pure Crème. Nenuplauti

.BIOSEQUENTIELLE formulė:

Žiedai: Lavanda

Lapai: Savojos kopūstas

Žievė: Cinamonas

Šaknys: Saldymedis

Pakuotė:

50ml

Kosmetika kūnui

PUR SPA GEL

Dušo želė veidui ir kūnu

APAŠYMAS:

Ultra-minkštinamasis gelis su cinamonu ir fitoplanktonu, subtiliam veido ir kūno odos valymui. Natūralus produktas, neturintis kenksmingų sudedamųjų dalių. Labai švelniai nuvalo ir palaiko fiziologinį odos balansą. Rekomenduojamas visiems odos tipams, ypatingai jautriai vaikų odelei, dažnam prausimuisi, po sporto ar plaukimo. Puikiai valo ir atgaivina odą.

NAUDOJIMAS:

Naudojimas duše: keletą kartų per dieną, išmuiluokite drėgną veidą, plaukus ir kūną su Pur SPA Gel ir nuplaukite vandeniu.

Naudojimas hamam: kokoso pagrindu pagaminta natūrali valanti formulė, apjungta su gyvybinės energijos turinčiais augalais ir fitoplanktonu, daro ją specialiai pritaikytą hamam putų masažui.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedas: APELSINAS

Lapai: ALAVIJAS

Žievė: CINAMONAS

Šaknis: RODŪNĖ

PAKUOTĖ:

200 ml indelis

PUR SPA SCRAB

Natūralus Jang šveitiklis kūnui

APRAŠYMAS

Natūralus šveitiklis kūnui, iš naujo atgaivinantis odos energiją. Giluminis šveitiklis, pašalinantis negyvas ląsteles, atgaivinantis pažeistus odos sluoksnius, nepakeisdamas odos hidrolipidinio balanso.

NAUDOJIMAS:

Sudrėkinkite odą ir naudokite produktą visam kūnui kelis kartus per savaitę, įmasažuodami jį sukamaisiais judesiais. Nuplaukite priemonę išsimaudydami duše su Pur SPA Gel arba išsimaudykite vonioje su Thalassa aliejais.

Priemonė gali būti naudojama kelioms procedūroms – hamame, duše ar kitose procedūrose su garais ar vandeniu.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedas: APELSINAS

Lapai: ALAVIJAS

Žievė: CINAMONAS

Šaknis: RODŪNĖ

PUR SPA BAUME

Stipriai maitinantis ir drėkinantis kūno balzamas

APRAŠYMAS:

Stipriai maitinantis balzamas, skirtas labai sausai ir pažeistai odai. Atstato odos hidrolipidinį balansą ir atkuria švelnumą bei minkštumą jau po pirmo panaudojimo.

NAUDOJIMAS:

Naudokite kelis kartus per dieną visam kūnui po dušo ar vonios procedūrų. Lengvais judesiais įmasažuokite balzamą kol jis gerai susigers į odą, suminkštindamas ir atgaivindamas ją.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedas: BALTOJI VANDENS LELIJA

Lapai: VANDENS MĖTA

Žievė: BAMBUKAS

Šaknis: LOTOSAS

BIO YANG THALASSA

Augalinės kilmės energetinis Jang aliejus

APRAŠYMAS:

Augalinės kilmės energetinis Jang aliejus, turintis regeneracinių ir gerinančių dinamiškumą savybių, naudojamas lieknėjimo ir odos stangrinino procese, atliekant masažą ar hidromasažą.

NAUDOJIMAS :

Naudokite kasdien, atlikdami viso kūno masažą, kaip energijos teikiančią formulę, kuri padengia kūną subtiliu plonu maitinančio augalinio aliejaus sluoksniu. Priemonė taip pat gali būti naudojama kelis kartus per savaitę, įpilant jos į 38° laipsnių vonios vandenį, atliekant specialią ir malonius pojūčius teikiančią balansą atkuriančią spa procedūrą. Siekiant geriausio rezultato, vonios vanduo turėtų tapti pieninės spalvos, kai įpilate aliejaus į vandenį. Pasinėrus 20 minučių į tokią vonią, jūsų oda sugers visą būtiną aliejaus kiekį, kad būtų „įkrauta“ nauja energija.Tinka naudoti su Negyvosios jūros druska kaip šveitiklį.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedas: PELKINĖ VINGIORYKŠTĖ

Lapai: GEBENĖ

Žievė: CINAMONAS

Šaknis: ŽENŠENIS

BIO YIN THALASSA

Augalinės kilmės energetinis In aliejus

APRAŠYMAS

Augalinės kilmės energetinis In aliejus, turintis karštį mažinantį, stangrinantį ir raminantį poveikį odai, naudojamas atliekant masažą ir hidromasažą.

NAUDOJIMAS

Naudokite kasdien, atlikdami viso kūno masažą, kaip energijos perteklių mažinančia formulę, kuri padengia kūną subtiliu plonu maitinančio augalinio aliejaus sluoksniu. Priemonė taip pat gali būti naudojama kelis kartus per savaitę, įpilant jos į 37° laipsnių vonios vandenį, atliekant specialią ir malonius pojūčius teikiančią balansą atkuriančią spa procedūrą. Siekiant geriausio rezultato, vonios vanduo turėtų tapti pieninės spalvos, kai įpilate aliejaus į vandenį. Pasinėrus 20 minučių į tokią vonią, jūsų oda sugers visą būtiną aliejaus kiekį, kad būtų „įkrauta“ nauja energija.Tinka naudoti su Negyvosios jūros druska kaip šveitiklį.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ

Žiedas: JONAŽOLĖ

Lapai: MĖTA

Žievė: PAPRASTASIS KAŠTONAS

Šaknis:RATANIJA

DRAINE HUILE THALASSA

Augalinės kilmės energijos aliejus

APRAŠYMAS:

Augalinės kilmės neutralios energijos aliejus; vandens sankaupas šalinantis, turintis įtampą mažinantį ir glotninantį poveikį odai, naudojamas atliekant masažą ir hidromasažą.

NAUDOJIMAS:

Naudokite kasdien, atlikdami viso kūno masažą, kaip energijos teikiančią formulę, kuri padengia kūną subtiliu plonu maitinančio augalinio aliejaus sluoksniu. Priemonė taip pat gali būti naudojama kelis kartus per savaitę, įpilant jos į 37,5° laipsnių vonios vandenį, atliekant specialią ir malonius pojūčius teikiančią balansą atkuriančią spa procedūrą. Siekiant geriausio rezultato, vonios vanduo turėtų tapti pieninės spalvos, kai įpilate aliejaus į vandenį. Pasinėrus 20 minučių į tokią vonią, jūsų oda sugers visą būtiną aliejaus kiekį, kad būtų „įkrauta“ nauja energija.Tinka naudoti su Negyvosios jūros druska kaip šveitiklį.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ

Žiedas: RAMUNĖLĖ

Lapai: MĖTA

Žievė: VANILĖ

Šaknis: ARNIKA

BIO SELS MER MORTE

Natūrali Negyvosios jūros druska

APRAŠYMAS

Natūrali Negyvosios jūros druska, skirta kūno masažui ir hidromasažui.

POVEIKIS

Sumažina įtampą; suteikia greitą antistresinį poveikį; sumažina pernelyg didelį In ir Jang energijų kiekį; dalyvauja skysčių sankaupų kojose, pėdose ir kulkšnyse pašalinimo procese, padeda sumažinti celiulitą; lieknina.

NAUDOJIMAS

Įmasažuokite visą kūną druskomis, prieš tai sumaišę jas su Bio Yin Thalassa, Bio Yang Thalassa ar Draine Huile Thalassa energetiniais aliejais , arba įberkite druskos į 37°/38° laipsnių vonios vandenį ir pasinerkite į vonią 20 minučių.

AKTYVŪS INGREDIENTAI:

Negyvosios jūros druskos:

Magnis (Mg) 40,6 g/l

Kalis (K) 7,5 g/l

Natris (Na) 39 g/l

Litis (Li)

Kalcis (Ca)

Geležis (Fe)

Manganas (Mn

PAKUOTĖ:

200 ml indelis

BAMBOU HUILE

Teikiantis energijos, priešstresinis, lėtinantis senėjimo procesą, palaikantis odos drėgmę aliejus kūno masažui ir hidroterapijai

APRAŠYMAS:

Vonios ir masažinis aliejus, skirtas kūno energijos balansavimui ir dinamizavimui. Jis gali būti tepamas tiesiai ant odos masažo metu ar naudojamas su autentiškomis SALIN de BIOSEL bambuko lazdelėmis, arba maudantis vonioje. Jis sudarytas iš natūraliu pagrindu pagamintų ryžių bei saldžiojo migdolo aliejų ir papildytas rinktiniais Yin ir Yang biologiniais bambuko ekstraktais tam, kad užtikrinti efektyvų priešstresinį ir senėjimo procesą lėtinantį poveikį.

NAUDOJIMAS:

Masažas: tepkite Bambou Huile tiesiai ant odos vieną ar kelis kartus per dieną, atlikdami lengvą masažą sukamaisiais judesiais; nenuplaukite.

Masažas su bambuko lazdele: pasirinkite bambuko lazdelę priklausomai nuo kūno dalies, kuriai atliksite masažą. Tepkite Bambou Huile tiesiai ant odos, tuomet ištepkite lazdelę tuo pačiu aliejumi ir naudokite ją, atlikdami masažą, judėdami išilgai raumenų skaidulų. Nenuplaukite.

Hidroterapija ir balneoterapija: vieną ar kelis kartus per savaitę, įsipilkite pakankamą kiekį Bambou Huile į vonią, kurios vandens temperatūra 38 °C. Optimalus atskiedimas išgaunamas tuomet, kai vanduo atrodo kaip pienas po to, kai įpilate aliejaus. Pasinerkite į vonią 20 minučių, kad aliejus susigertų į odą ir pradėtų gaminti naują kūno energiją. Po vonios užsitepkite Bambou Lait; nenuplaukite.

REZULTATAS:

Dingsta įtampa, atkuriamas malonus atsipalaidavimo jausmas ir kūno bei sielos ramybė. Kūnas atgauna tonusą; atgaivinta oda atrodo labiau švytinti. Glotni, šilkinė, puikiai sudrėkinta oda atgauna elastingumą ir švelnumą.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ:

Žiedas: Baltoji vandens lelija

Lapai: Bambukas

Žievė: Bambukas

Šaknis: Garždenis

KVAPAI (Souffle)

4 skirtingi, bet papildantys vienas kitą aromatai, perprogramuoja erdvės, kurioje gyvename, aromatinį kodą. Gaminant derinami originalūs natūralių augalų ekstraktai, išgaunami tyri aromatai, nenaudojant alkoholio, priemaišų ar cheminių tirpiklių.

Dėka glaudaus ryšio tarp mokslo apie kvapus ir intelektualaus mokslo, kiekvienas Souffle pateikia aromatų gausybę, sugebančią ypatingai gerai pažadinti mūsų jausmus ir emocijas. Visa tai suteikia mūsų dvasiai pozityvios energijos, sklandančios ant natūraliai įkvėpinto švelnaus vėjelio sparnų.

Souffle de Fleurs: Kūrybiškumo pažadinimas

Souffle de Feuilles: Atvirumas kitiems

Souffle d‘Ecorces: Asmenybės sustiprinimas

Souffle de Racine: Identiškumo patvirtinimas

NAUDOJIMAS:

Tam, kad įvertintumėte visas kvapų aromatines savybes, papurkškite jų į orą ar ant skirtingų paviršių (medžio, drabužių, akmens). Naudodami nepurkškite tiesiai ant odos. Jie gali būti pakartotinai naudojami kelis kartus per dieną.

SOUFFLE DE FLEURS IR SOUFFLE DE FEUILLES

Lapai ir žiedai, besistiebiantys į saulę ir nuolat apšviečiami saulės, pagal prigimtį yra Yang energija.

MUILAI (ESPRITS)

Per šaknis, žievę, lapus, žiedus augalai perduoda žemės gyvybinę energiją. Salin de Biosel sukurtos Biosequentiel formulės dėka, mūsų oda gali pajusti šią gyvybinę energiją, naudojant šiuos produktus.

Salin de Biosel pristato „ESPRIT“ 4 produktus.

Tai iš augalų atskirų dalių, tokių kaip šaknys, žievė, lapai, žiedai, pagaminti muilai. Bazinė sudėtinė dalis-šalto spaudimo kokoso aliejus, praturtintas prabangiais natūraliais gamtos aromatais. Muilai yra išskirtinai rankų darbo.

ESPRIT de FEUILLES-lapai

Pagamintas iš augalų lapų, kurie sukaupę savyje YANG energiją. Skirtas odai, kuri linkusi kaupti vandenį ir yra sudirgusi. Švelniai valo odą, subalansuoja odos PH, aktyvina limfodrenažinį procesą ir skatina energijos cirkuliaciją. Atsiranda pojūtis, tarsi atsidaro durys į išorinį pasaulį, kaip įvairiaspalviai lapai pabrėžia visus teigiamus asmenybės aspektus.

ESPRIT de FLEURS-žiedai

Pagamintas iš augalų žiedų, kurie sukaupę savyje YANG energiją. Tinka senstančiai, paglebusiai odai. Praturtintas polifenoliais, kurie veikia senėjimo procesus. Švelniai valo odą ir suteikia jai gaivumo pojūtį. Žiedų aromatas, sklandantis tarp dangaus ir žemės, išlaisvina dvasią ir kūrybiškumą.

ESPRIT d‘ECORCES-žievė

Pagamintas iš augalų žievės, kuri sukaupia YIN energiją. Skirtas odai, kuri dažnai susiduria su užteršta aplinka ir yra linkusi jautrėti, plonėti, prarasti imunitetą. Šie ekstraktai išgauti iš žievės tarsi uždeda šydą ant odos, apsaugodami ją nuo žalingo aplinkos poveikio.

ESPRIT de RACINES-šaknys

Pagamintas iš augalų šaknų, kurios sukaupia YIN energiją. Skirtas sudirgusiai, jautriai odai. Pašalina nešvarumus iš gilesniųjų odos sluoksnių, stabdo kapiliarų išsiplėtimą bei apsaugo nuo alergenų. Stiprina odos struktūrą.

LAIT

4 prisotinantys pieneliai veidui ir kūnui su augaliniais ekstraktais

Lait de Fleurs - Jan žiedų energija

Skirtas odai atjauninti, atstato odos elastingumą.

Lait de Feuilles - Jan lapų energija

Pašalina toksinus, atstato odos skaistumą.

Lait d’Ecorces - Jin žievės energija

Šviesina, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.

Lait de Racines - Jin šaknų energija

Suteikia odai tvirtumo, mažina odos jautrumą.

BAMBOU LAIT

Drėkinantis ir maitinantis, gaivinantis ir minkštinantis kūno pienelis

APRAŠYMAS:

Raminantis ir minkštinantis, maitinantis ir drėkinantis skystas pienelis, sudarytas iš bambuko bioekstraktų, sumaišytų su ryžių pieno, saldžiojo migdolo aliejaus ir argano aliejaus ruošiniu. Turtingas kolageno ir amino rūgščių, išgautų iš sojos skaidulų, odai suteikia gyvybingumą ir jaunesnę išvaizdą.

NAUDOJIMAS:

Masažas: tepkite Bambou Lait tiesiai ant odos vieną ar kelis kartus per dieną, atlikdami lengvą masažą sukamaisiais judesiais; nenuplaukite.

Masažas su bambuko lazdele: pasirinkite bambuko lazdelę priklausomai nuo kūno dalies, kuriai atliksite masažą. Tepkite Bambou Lait tiesiai ant odos, tuomet ištepkite lazdelę tuo pačiu pieneliu ir naudokite ją, atlikdami masažą, judėdami išilgai raumenų skaidulų. Nenuplaukite.

„BIOSEQUENTIELLE“ FORMULĖ

Žiedas: Baltoji vandens lelija

Lapai: Bambukas

Žievė: Bambukas

Šaknis: Garždenis

Profesionalams

Dėl metodinės medžiagos, apmokymų, profesionalių produktų kreiptis nurodytais kontaktais.

Siųsti
Pasidalink šia
naujiena